גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

הסטארטאפים LSVR ונוירואפלייד הצטרפו לאקסלרטור של METRO

מאת:  נחום דוניצה - דוניצה תקשורת   |   תאריך:  14/05/18 04:42   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:  METRO
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
הסטארטאפים הנבחרים באירוע הפתיחה של האקסלרטור בברלין
הסטארטאפים הנבחרים באירוע הפתיחה של האקסלרטור בברלין
שני סטארטאפים ישראלים LSVR ו-נוירואפלייד, הצטרפו לאקסלרטור של רשת הקמעונאות Metro הגרמנית. החברות והיזמים שנבחרו לתוכנית (METRO Accelerator for Retail) הנו מאירוח למשך 3 חודשים בברלין, להשקעה אפשרית בגובה של 120 אלף אירו והנחיה צמודה מהמנטורים של Metro ושל Techstars – מעל 100 אנשי הייטק מובילים בתחומם מהזירה הגלובלית.

LSVR היא חברת מציאות רבודה המיועדת לזירת המסחר האלקטרוני. החברה בנתה פתרון לחברות קמעונאיות מתחומי ריהוט הבית והעיצוב שמאפשר להן להגדיל מכירות, להקל על חוויית הקניה ולהפוך את עיצוב הבית לנגיש ומעורר השראה. היזמים הם אופיר זילברברג ושי שלהוב. נוירואפלייד, שמשלבת מחקר נויור-מדעי עם אנליטיקה ואלגוריתמים חכמים, בנתה פתרון שמספק לקמעונאים כלי מדידה אמין שבודק כיצד הצרכן תופס בתת המודע שלו את המותג. החברה מגשימה חלום ליצרנים ולפרסומאים: היא מגלה מה באמת הצרכנים חושבים על מותג מסוים, על ערכיו, על מתחריו - ואם הקמפיין הפרסומי יצר שינוי אצלם. היזמים הם ליאור מויאל, אלחנן מאירוביץ ואינה שניידרמן.

קבוצת Metro היא הרשת הקמעונאית הרביעית בגודלה בעולם והגדולה ביותר באירופה. היא מובילה עסקים ב-35 מדינות באירופה ובאסיה בהיקפים של קרוב ל-40 מיליארד אירו. לדברי סילביה דודק (Sylvia Dudek) מנהלת תכנית האקסלרטור של Metro הפועלת בשיתוף חברת Techstars ב-Metro מחפשים את האנשים והחברות הצעירות שמצוידים בפתרונות דיגיטליים ייחודיים וחולמים להיות חלוצים בתחומי הקמעונאות העולמית, את אלה שרוצים לעצב מחדש את התעשייה המסורתית. ״החברות הישראליות שנבחרו מבין רבות וטובות שהגישו מועמדות, יהנו מסל הטבות וגישה ישירה להון האינטלקטואלי של אחת מרשתות המזון והקמעונאות המובילות בעולם ושל המנהלים הבכירים ביותר שם. רמת הפעילות בישראל ואיכותה מרשימים אותנו״, אומרת דודק. ״מאז התחלנו בפעילות האקסלרטורים יצא לנו לפגוש לא מעט חברות ישראליות צעירות ולכל אורך הדרך גילינו חשיבה ייחודית מחוץ לקופסה, חדשנות ותעוזה״.

״בשיתוף עם METRO נוכל לבחון שווקים חדשים, לבדוק קונספטים למוצרים ולשפר את המודל העסקי עם לקוחות״, אומר זילברברג מ-LSVR. ״בנוסף, קיבלנו הזדמנות לעבוד עם צוותים בינלאומיים שיעזרו לנו לקבל זווית ראייה רחבה יותר על הדילמות היומיומיות של הלקוחות״.

במהלך יולי 2018 יוצגו המיזמים החדשים במסגרת ׳demo days׳ בפני משקיעים פרטיים ונציגי קרנות הון סיכון, בלונדון ובמינכן.

אודות האקסלרטור:
https://metroaccelerator.com/program-retail/


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים